Array ( ) CRM کلاد (cloud based CRM) چیست؟ - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست
CRM کلاد (cloud based CRM) چیست؟

CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) یک نیاز واقعی در دنیای کسب و کار امروز است: همه در مورد CRM صحبت می کنند، تقریبا همه می دانند که می توانند از آن به طور قابل توجهی سود ببرند، اما تنها تعداد کمی از افراد می دانند که بهترین راه حل را برای مدل کسب و کار خود دارند. مهم نیست که شرکت شما یک نفر پرسنل دارد یا 1000 نفر; crm به ابزاری تبدیل شده است که در برقراری ارتباط نزدیک تر با مشتریان، ارایه خدمات حرفه ای مشتری مداری، فروش بیشتر و رشد کسب وکارتان کمک می کند.

کسب و کارهای بزرگ و حرفه ای تر در تهیه و راه اندازی نرم افزارهای بروز مانند سی ار ام، هزینه های زیادی صرف می نمایند درحالی که کسب و کارهای کوچک در مورد سرمایه گذاری روی نرم افزار crm تردید دارند، اما چرا؟

باوری که صاحبان کسب و کارهای کوچک در خرید نرم افزار crm دارند اینست: به لحاظ هزینه مقرون به صرفه باشد؛ پیچیده نباشد؛ مشتریان بیشتری برایشان مهیا نماید؛ به لحاظ استقرار و نگهداری آسان باشد؛ اما چرا چنین باوری دارند؟ از آنجایی که اکثر کسب و کارهای کوچک، با سخت افزار و سرور و کارشناس IT اطلاعی نداشته اند، برای شروع و صرف هزینه هنگفت برای بار اول اجتناب می کنند.

اگر شما نیز جز یکی از آن 72 درصد صاحبان کسب و کار کوچک هستید که فکر می کنند سرمایه گذاری روی تکنولوژهای مدرن، مانند CRM، منجر به رشد تجارت تان خواهد شد، به شما کمک خواهم کرد که چگونه مناسب ترین و بهترین نرم افزار crm را برای کسب و کارتان انتخاب نمائید.

 

crm کلاد چیست؟

نرم افزار crm کلاد یا (Cloud CRM) به این معنی است که نرم افزار (CRM) در شرکت میزبان ( تولید کننده نرم افزار) راه اندازی می گردد. در این حالت سرویسی که تحت عنوان کلاد برای مشتری ارایه می شود، دارای مدت زمان مشخصی بوده که این مدت زمان با توجه به درخواست مشتری می تواند در بازه های زمانی مختلف (یک ماه، سه ماه و ...) تمدید گردد. 

 

سال ها قبل این تصور وجود داشت که CRM یک نرم افزار گران قیمت است که فقط یک تیم کارشناس IT نیازست که این مجموعه را مدیریت نماید و بر روی نصب و راه اندازی آن کار می کنند. بنابراین تنها کسب و کارهای بزرگ و قدرتمند از عهده مخارج آن برمی آیند و قادر به تهیه و استفاده از آن هستند.

جای خوشحالیست که امروزه نرم افزار crm نه تنها بسیار پیشرفته و کاربرپسند شده اند بلکه انواع مختلف crm برای پاسخگویی به نیازهای هر نوع کسب و کاری - چه بزرگ و چه کوچک -طراحی شده اند. سیستمهای CRM جدید مانند تمام چیزهایی که در دنیای IT امروز وجود دارد، امکانات جدید، هزینه های انعطاف پذیر، و همچنین تعمیر و نگهداری آسان و استقرار را ارائه می دهند.

در این مقاله 8 دلیل ذکر می نمائیم که چرا نرم افزار CRM مبتنی بر کلاد چیزی است که اگر شرکت های کوچک می خواهند کسب و کار خود را گسترش دهند. باید به طور جدی درباره آن فکر کنند:

1. بدون نیاز به نصب

یک ترسی که برخی افراد دارند اینست که فرآیند نصب و راه اندازی crm با پیچیدگی همراه است. با crm ابری، نگرانی از این بابت نخواهید داشت. امروزه کمتر فردی است که دسترسی به اینترنت نداشته باشد. بنابراین شما به صورت آنلاین وارد برنامه crm می شوید و از آن استفاده می کنید. به همین سادگی. با crm ابری، شما مجبور نیستید برای تعمیر و نگهداری سخت افزار، سرور و نرم افزار هزینه ای پرداخت کنید. همچنین نیازی به استخدام یک کارشناس IT در محل کسب و کارتان، نگرانی در مورد نصب و راه اندازی های پیچیده، انتقال داده ها، و یا حتی ارتقاء ندارید. همه این کارها از راه دور برای شما انجام می شود.

2. دسترسی ساده

دسترسی و چگونگی استفاده از Cloud CRM بسیار مهم است. با crm کلاد امکان دسترسی به سیستم در هر جایی که باشید - چه دفتر کارتان یا کافه یا قطار- از طریق لپ تاپ، مویایل یا تبلت را دارید. البته که هم چنان به اینترنت نیازست. شما و همکاران تان می توانید به پایگاه داده متمرکز در هر زمان، حتی در صورت نیاز در خارج ساعات کاری، دسترسی پیدا کنید، که مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک مفید است.

3. سهولت استفاده
ساده تر از crm کلاد وجود ندارد.  در قدم اول، شما یک بسته نرم افزاری را با قیمت ثابت ماهانه خریداری می کنید. اطمینان حاصل کنید که همیشه به اینترنت دسترسی دارید و یک دستگاه که ترجیح می دهید با آن کار کنید مانند لپ تاپ یا تبلت.
 
 4. مقرون به صرفه
با تمام فواید و مزایایی که نرم افزار سی ار ام دارد اما هزینه دارد. مزیت دیگر استفاده از crm ابری اینست که از تمام مزایای CRM بهره مند خواهید شد در عین حال که هزینه کمتری پرداخت می نمائید. طبق تجربه ثابت شده است که کسب و کارهای کوچک مبلغ زیادی را برای خرید اقلام گران قیمت اختصاص نمی دهند، بلکه ترجیح می دهند که اقلام کوچکتر و معمولی را تهیه نمایند. بنابراین با دلیل دیگری که چرا Cloud CRM برای شرکت های کوچک بهینه است، پی بردیم.
به طور معمول Cloud CRM براساس مدل اشتراکی پرداخت می شود که نیاز به حداقل سرمایه گذاری از قبل دارد و در نتیجه ریسک خرید را کاهش می دهد. همچنین هزینه های پنهانی مانند خرید سخت افزار اضافی وجود ندارد. آنچه شما پرداخت می کنید یک هزینه ماهانه برای بسته Cloud CRM است که می توانید باز لیست قیمت CRM ابری اطلاع یابید.
 
 

CRM کلاد طلوع

CRM کلاد طلوع به گونه ایست که مشتری با خرید اشتراک در بازه های زمانی مختلف (یک ماه، سه ماه و ...) می تواند از CRM کلاد طلوع استفاده نماید و در صورت تمایل اقدام به تمدید اشتراک خود نماید. در صورتیکه مشتری درخواست انتقال دیتابیس  برروی سرور خود را داشته باشد، می بایست هزینه کل نرم افزار را باید پرداخت نماید.

هم چنین در این حالت امکان استفاده برنامه به صورت اینترنتی (وب) وجود دارد. بنابراین به صورت کلی در صورت راه اندازی نرم افزار روی سرور مشتری امکان استفاده برنامه هم به صورت شبکه ای و هم به صورت وب وجود دارد.

تعداد بازدید:487

بیشتر بخوانید:

هدف از پیاده سازی نرم افزار سی آر ام چیست؟مشتری مداری چیست؟ 14 مشخصه سازمان مشتری مداربهترین CRM برای مدیریت فروش B2C چیست؟مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی E-CRM چیست و چه فرقی با CRM دارد؟ویژگی های کامل ترین و بهترین نرم افزار سی ار ام چیست؟
کلمات کلیدی CRM کلاد CRM ابری نرم افزار CRM نرم افزار crm کلاد
درخواست دمو

درخواست دمو