Array ( ) نرم افزار crm برای مدیریت آموزشگاه ها و موسسات آموزشی - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست

مانند هر کسب و کار دیگری آموزشگاه ها و مراکز آموزشی نیز در یک فضای رقابتی فعالیت می کنند. انتخاب یک CRM مناسب، رمز موفقیت کسب و کار شما در این رقابت است.

سیستم CRM، نرم افزاری کاربردی است که برای ذخیره و مدیریت اطلاعات مشتریان استفاده می شود. در یک محیط آموزشی، CRM اطلاعات دانش آموزان، اساتید، فارغ التحصیلان و... را در خود نگه می دارد. با جمع آوری همه این اطلاعات در یک مکان واحد، CRM به خودکارسازی برخی فرآیندهای مدیریت مانند ثبت نام، بازاریابی هدفمند از طریق ارسال ایمیل های تبلیغاتی، ارایه تحلیل های کلیدی داده ها از طریق گزارش های کامل، نقش موثری را ایفا می نماید.

 

به طور کلی CRM آموزشگاه و مراکز آموزشی مزایای زیر را دارد:

 

مزایای نرم افزار CRM در مراکز آموزش عالی چیست؟

آموزشگاه ها با CRM منافع فراوانی بدست می آورند. در اینجا 4 فایده که CRM برایتان دارد، معرفی می کنیم:

 

جذب دانشجویان جدید

از بازاریابی هدفمند برای رشد اعتبار موسسه آموزشی خود و جذب بهترین دانش آموزان استفاده کنید.
صفحه فرود سفارشی بسازید و از فرم های ساخته شده برای ثبت اطلاعات تماس، استفاده کنید.
هنگامی که اطلاعات دانشجویان خود را در یک بانک اطلاعاتی CRM ذخیره می نمایید، از هر نقطه ای از دنیا به آن دسترسی خواهید داشت.

 

دانشجویان واجد شرایط

هر دانش آموزی برای مرکز آموزشی شما مناسب نیست. CRM ابزاری مناسب برای آموزشگاه های عالی می باشد. با استفاده از ابزارهای پیشرفته رتبه بندی برای ایجاد جمعیت هدفمند و کمک به شناسایی مناسب ترین سرنخ ها را بدست می آورید.

با متمرکز سازی زمان و انرژی خود برای پیگیری دانش آموزان واجد شرایط، می توانید تعداد افراد ثبت نام شده را افزایش دهید و همچنین هزینه های جاری را کاهش دهید.

 

کاهش هزینه ها با ساده سازی ثبت نام

دانشگاه ها اغلب از چندین برنامه استفاده می نمایند. یک برنامه برای ذخیره اطلاعات تماس، یکی دیگر برای گزارش دادن، و دیگری برای مدیریت ثبت نام و رویدادها استفاده می کنند.

یک CRM اختصاصی برای آموزشگاه های عالی تمام این برنامه ها را با هم و یکجا برایتان به همراه می آورد، بعبارتی صرفه جویی در وقت و به حداقل رساندن ریسک خطر فرآهم می آورد.

 

پرورش ارتباطات و ایجاد اعتمادات

ثبت نام تنها آغاز ارتباط با مشتری است. مزایای نرم افزار CRM برای دانشگاه ها فراتر از تعامل و مدیریت ارتباط با مشتریان است. یک CRM به شما کمک می کند روابط خود را با دانش آموزان در تمامی پلت فرم های موجود در طول دوره حیات دانش آموزان پرورش دهید.

 

تعداد بازدید:138

بیشتر بخوانید:

کدام ویژگی‌های نرم افزارCRM برای بازاریابی ضروری است؟نرم افزار CRM، راهکاری برای یکپارچه‌سازی و خودکارسازی فرآیند فروش6 روش عالی و کارآمد برای خرید مجدد مشتریانامکانات پنل crm برای فروش تلفنیراهکارهای جامع برای موفقیت در بازاریابی پیامکی
کلمات کلیدی نرم افزار crm مزایای نرم افزار CRM crm آموزشگاه ها مدیریت ارتباط با مشتریان
درخواست دمو

درخواست دمو