فهرستیکی از مهمترین سرمایه های هر شرکت  و سازمان مشتریان و مخاطبین آن هستند.ثبت ارتباطات با این مخاطبین (سرنخ ، فرصت ، مشتری ، تامین کنندگان ، نمایندگان و...)، پرونده ای از عملکرد دو طرفه  سازمان  و مشتری را نسبت به هم به نمایش می گذارد.

این پرونده ارتباطات، همواره می تواند  راهکارهای بازاریابی  و فروش را نسبت به این مخاطبین سازمان (سرنخ ، فرصت ، مشتری ، تامین کنندگان ، نمایندگان و...) مشخص نماید.

ثبت ارتباطات با مخاطبین در  نرم افزار CRM نشان می دهد  ما در چه تاریخی ، با چه کسی در سازمان مخاطب ،چه صحبتهایی کرده ایم و یا چه پیامی را در قالب اس ام اس ، ایمیل  ، نامه ، فکس  و یا در قالب شبکه های اجتماعی و یا نرم افزار های شبکه ای مانند تلگرام و ... ارسال نموده ایم.

این پرونده به راحتی به کارشناسان فروش (حتی کارشناس تازه کار فروش که به تازگی وارد سازمان ما شده است) این فرصت را می دهد تا به کلیه مراودات ارتباطی ما با این مخاطب (سرنخ ، فرصت ، مشتری ، تامین کنندگان ، نمایندگان و...) دسترسی داشته باشد  و بهترین راهکار و سیاست فروش را  (و یا حتی سیاست مناسب خرید را نسبت به تامین کنندگان ) برای این مخاطب به اجرا در آورد.

استفاده از نرم افزار سی آر ام این قابلیت را به سازمان شما می دهد که در کنار ثبت دستی ارتباطات شما با مخاطبین ، بخش های زیادی از ارتباطات را به صورت اتوماتیک ثبت نماید.

استفاده از سیستم تلفنی VoIP  این امکان را فراهم می کند که حتی مکالمات تلفنی کلیه کارشناسان سازمان با مخاطبین هم به صورت اتوماتیک در قالب یک ارتباط ثبت گردد و در هر زمان نیاز به بازنگری بود در اختیار مدیران سازمان قرار گیرد.

منبع : www.toluesoft.com

تعداد بازدید:101

بیشتر بخوانید:

امکانات پنل crm برای فروش تلفنییکپارچه سازی نرم افزار CRM با سیستم تلفنی استریسک (Asterisk) و الستیکس (Elastix) چطور با خودکارسازی پیگیری تماس با مشتریان، در وقت خود صرفه جویی کنید6 روش موثر و کاربردی برای تولید سرنخ و نقش نرم افزار CRM در پرورش سرنخ5 سوالی که باید از شرکت های فروش نرم افزار CRM بپرسید
کلمات کلیدی ثبت ارتباطات راهکارهای بازاریابی و فروش نرم افزار سی آر ام ثبت ارتباطات با مخاطبین
درخواست دمو

درخواست دمو