فهرست
نرم افزار مدیریت ارتباط با تامین کنندگان 

نرم افزار crm  با مفهوم مدیریت ارتباط با مشتریان بیشتر رویکرد جذب و نگهداری مشتریان را در دستور کار خود دارد.

آیا مدیرت ارتباط با تامین کنندگان در نرم افزار crm  مفهوم دارد؟

فرآیند تامین کالا در زنجیره تامین هر سازمان می تواند در فرآیند فروش و بازاریابی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . در حقیقت مدیریت صحیح ارتباط با تامین کنندگان می تواند در بالا بردن میزان رضایت مشتریان موثر باشد . با تامین به موقع کالا و دسترسی به بهترین کیفیت در بین تامین کنندگان می تواند در ارائه محصول و خدمت به مشتریان موثر باشد .

در نگاه دیگر تامین کنندگان سازمان نیز مشتری سازمان هستند و رعایت اصول ارتباطات با تامین کنندگان می تواند در تامین کالا بر زمان مناسب و با کیفیت مطلوب منتج شود .

در نرم افزار crm  کلیه سوابق ارتباطات با تامین کنندگان در پرونده آنها ثبت می شود و کارشناس پیگیری کننده کارهای مرتبط با تامین کننده می تواند از کارتابل خود برای برنامه ریزی و پیگیری منظم استفاده نماید .

همچنین در نرم افزار crm  امکان ثبت پیش فاکتور ها و فاکتور های خرید از تامین کنندگان وجود دارد.

در حقیقت با ایجاد یک سیستم یکپارچه crm  در سازمان ارتباط فاکتور خرید و انبار هم شکل گرفته و سند ورود به انبار هم صادر خواهد شد .

 

منبع : www.toluesoft.com

بیشتر بخوانید:

نرم افزار مدیریت ارتباط با تامین کنندگانافزایش بهره وری با دستیابی سریع به اطلاعات مختلف در نرم افزار سی آر امخلق فرصت های فروش با ثبت اطلاعات مشتریان در نرم افزار سی آر ام کاربرد نرم افزار crm برای کسب و کارهای B2Cنرم افزار CRM برای مدیریت ارتباط با تامین کنندگان
کلمات کلیدی
درخواست دمو

درخواست دمو