Array ( ) تاثیر نرم افزارهای مدیریت مدارک پزشکی بر بهبود عملکرد پزشکان - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست

ارایه خدمات درمانی با کیفیت در گروی بهترین پزشکان و بهترین مراقبت از بیمار است، اما این امر میسر نمی باشد مگر با مدیریت صحیح اطلاعات و پرونده بیماران.

در گذشته سیستم مدیریت اسناد به صورت کاغذی در بیمارستان‌، مراکز درمانی و کلینیک‌های پزشکی مشکلاتی به همراه داشته است. پرونده های بیماران، صورت حساب‌های مالی (مالیات، بیمه و...) که سالیان طولانی و حتی مادام العمر باید نگهداری شود.

هزینه جانبی بایگانی پرونده های بیماران از جمله تهیه تجهیزات کامپیوتری (اسکنر، چاپگر، دستگاه فتوکپی و...) در اولویت بالاتر حفظ محرمانگی اطلاعات بیمار ضرورت می‌یابد. فرم های کاغذی زنگ خطر حریم خصوصی بیماران را به صدا در ‌آورد.

دستیابی سریع پزشک و کادر درمان به پرونده پزشکی بیمار یک نیاز فوری است که در پاره‌ای اوقات مستلزم صرف زمان و طی فرآیندهایی می‌باشد.

در همین زمان سیستم‌های مدیریت سوابق بیماران روی کار آمد.

 

مزایای استفاده از نرم افزارهای مدیریت مدارک پزشکی:

 

حفظ اطلاعات محرمانه بیمار

امنیت اطلاعات بیماران و دسترسی کاربران مجاز به این داده ها از مهم ترین مزیت‌های کار با سیستم‌های مدیریت اسناد پزشکی است. نرم افزارهای مدیریت پرونده پزشکی بیماران در کنار حفظ سلامت بیماران از حریم خصوصی بیمار نیز محافظت می نماید.

 

بهبود کیفیت مراقبت

اولویت اصلی شما بیماران شما هستند.  مدراک و پرونده‌هایی که درمورد اطلاعات بیماری آنها است، باید به پزشکان کمک کند تا سریعاً تصمیمات پزشکی آگاهانه بگیرند. با مدیریت اسناد برای مراکز بهداشتی و درمانی، به اشتراک گذاری اطلاعات با کسانی که به آن نیاز دارند آسان می شود.
  کاربران مجاز می توانند به سادگی نام بیمار یا شناسه بیمار را جستجو کنند و تمام اطلاعات پزشکی مربوطه را فوراً پیدا کنند. از این اطلاعات می توان برای تصمیم گیری سریع استفاده کرد و در ارائه بهترین مراقبت ممکن به بیماران خود کمک می کند.

نرم افزار سی ار ام  پزشکی

تعداد بازدید:246

بیشتر بخوانید:

تاثیر crm (مدیریت ارتباط با مشتریان) در افزایش فروشتاثیر نرم افزارهای مدیریت مدارک پزشکی بر بهبود عملکرد پزشکاناهمیت تاثیر فروشنده بر بازاریابیتاثیر اینترنت بر بازاریابی سنتیتاثیر فناوری اطلاعات بر مدیریت منابع انسانی
کلمات کلیدی نرم افزار سی ار ام پزشکی سیستم مدیریت اسناد نرم افزارهای مدیریت مدارک پزشکی
CRM رایگان

CRM رایگان