Array ( ) 5 سوالی که باید از شرکت های فروش نرم افزار CRM بپرسید - نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان CRM طلوع
فهرست

در واقعیت، تفاوت های زیادی بین سولوشن های مختلف CRM وجود دارد و ممکن است همه آنها مناسب کسب و کار شما نباشند. پرسیدن سوالات مناسب به شما کمک می کند تا تعیین کنید CRM فعلی، برای شما مناسب است یا نیاز به بررسی مجدد سولوشن های CRM، برای سازمان خود دارید.

هنگام تعیین اثربخشی CRM فعلی خود، سؤالات زیر را در نظر بگیرید.

 

آیا CRM شما فقط  CRM است یا CRM همه کاره است؟

اگر هدف شما صرفاً پیگیری و مدیریت مخاطبان است، احتمالا نیازی به بررسی بیشتر نیست. از طرف دیگر، ممکن است فرصتهای بزرگ برای افزایش فروش را از دست دهید. در نظر گرفتن یک CRM همه کاره با قابلیت فروش، بازاریابی و خدمات، کمک می کند فروش خود را به سطح بعدی برسانید.

در حالی که مشخص می کنید، crm  موجود، مناسب است، فروش را فراتر از مدیریت ارتباط با مشتری در نظر بگیرید تا با ارائه همه موارد لازم قبل، حین و بعد از تعامل با مشتری، به تیم فروش تان کمک کنید تا موفق باشد. به دنبال ویژگی های پیشرفته از جمله پیگیری سرنخ ها، ادغام تلفنی ، زمان بندی قرار ملاقات ها، مدیریت پروژه و در نهایت افزایش فروش باشید.

یکی دیگر از ویژگی های crm همه کاره که بسیار مهم است و تأثیرگذاری کمپین های شما را افزایش می دهد، ویژگی های بازاریابی خودکار و قوی تر است.

گزینه های قابل توجه عبارتند از: اتوماسیون بازاریابی با گردش کار، نمایش در موبایل و تبلت، ادغام با شبکه های اجتماعی، بازاریابی موبایل از طریق ارسال پیام کوتاه و موبایل نوتیفیکیشن.

البته، هیچ CRM همه کاره ای نمی تواند بدون خدمات مشتری قابل اعتماد، موفق باشد.
اطمینان حاصل کنید که CRM تان، مناسب شماست و نیازمندی های موردنظرتان را دریافت می کنید، از جمله : داشبورد حرفه ای، چت آنلاین و بانک اطلاعاتی مشتری.

 

آیا CRM شما متناسب با نیازهای هر کسب و کار خواهد بود؟

درک این مسئله که چگونه یک  CRM نیازهای خاص سازمان شما را برآورده می کند، ضروری است. ممکن است برای کسب وکار های کوچک و متوسط ، سولوشن های salesforce بسیار پیچیده به نظر برسد.

با انتخاب سولوشن های ابری، هزینه کمتر و انعطاف پذیری بیشتری در پرداخت هزینه خواهید داشت. crm ابری، این امکان را برایتان فراهم می کند تا بتوانید در هر مکانی کار کنید.

 

آیا CRM شما قدرتمند و در عین حال مقرون به صرفه است؟

یک سوال بسیار مهم برای تعیین اینکه CRM شما برای سازمان تان مناسب است یا خیر. یک CRM قدرتمند شامل ویژگی های حرفه ای مانند نمای 360 درجه از  تمام زوایای داده های مخاطب مانند تعاملات و فعالیت وب، جدول زمانی با نمایش تعامل با مخاطب، همگام سازی با تقویم گوگل و غیره می شود.

با این حال، امکانات حرفه ای با هزینه بالا همراه است، بنابراین اطمینان از مقرون به صرفه بودن در حالیکه متناسب با نیاز کسب و کار شماست، می تواند مشکل باشد.  برخی از سولوشن های CRM  دموی رایگان ارائه می دهند، استفاده از نسخه آزمایشی نرم افزار crm به مدت یکماه، تصمیم گیری را ساده تر می کند.
به عنوان مثال ، Agile CRM ، 10 کاربر رایگان دائمی ارائه می دهد. همچنین اطمینان حاصل کنید که در صورت وجود گزینه های مختلف، آیا برنامه های مختلف ارائه شده، پاسخگوی نیازهای شغلی شما در حال حاضر و همچنین در آینده خواهد بود.

 

پشتیبانی مشتری شما چگونه است؟  آیا وقتی به پشتیبانی احتیاج دارم پاسخگو خواهد بود؟

شما می توانید بهترین CRM با قوی ترین داشبورد و گزارشات را داشته باشید. اما اگر آموزش مناسبی برای استفاده از این ویژگی ها نبینید یا در صورت بروز اشکال از پشتیبانی کمک نمی گیرید، به هیچ وجه برایتان کاربردی نیست. پشتیبانی مناسب  CRM، شامل ارائه خدمات در هر زمان است.

داشتن گزینه های متنوع تماس با پشتیبانی از طریق تلفن، ایمیل، چت آنلاین یا وب سایت ، این امکان را می دهد تا موضوع را گزارش دهید و در اسرع وقت پاسخ بگیرید.
تجربه شخصی در زمینه پشتیبانی مشتری به افزایش رضایت کارکنان و مشتری کمک خواهد کرد.

 

آیا CRM شما در بازار، مورد اعتماد مشتریان است؟

در آخر، مطمئن شوید که شرکت ارائه دهنده سی آر ام دارای سابقه ای درخشان است.  نگاهی به آنچه مشتریانشان در وب سایت و شبکه های اجتماعی مثل توئیتر یا لینکدین نقل می کنند، بیندازید.
تحقیق کنید که آیا CRM شما جوایز معتبر دریافت کرده است یا خیر.
انجام تحقیقات و یافتن سولوشن مناسب CRM می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود.

 

نتیجه گیری

طبق Thomson Data ، CRM  که به درستی اجرا شود باعث افزایش ROI 245٪ می شود.

پرسیدن سوالات صحیح و تحقیق در مورد اینکه آیا سولوشن CRM مناسب شماست، در نهایت به داشتن یک راه حل که کسب و کار شما را بسیار ساده تر، سازگارتر و مناسب تر می کند، منجر می شود.

تعداد بازدید:247

بیشتر بخوانید:

نرم افزار CRM، راهکاری برای یکپارچه‌سازی و خودکارسازی فرآیند فروشاهمیت یکپارچگی سیستم های بازاریابی و فروش امکانات پنل crm برای فروش تلفنییکپارچه سازی نرم افزار CRM با سیستم تلفنی استریسک (Asterisk) و الستیکس (Elastix) 6 روش موثر و کاربردی برای تولید سرنخ و نقش نرم افزار CRM در پرورش سرنخ
کلمات کلیدی سولوشن های مختلف CRM شرکت ارائه دهنده سی آر ام crm ابری سولوشن مناسب CRM بهترین CRM پشتیبانی مناسب CRM CRM قدرتمند
درخواست دمو

درخواست دمو