انواع CRM

انواع CRM

هنگام ارزیابی و مقایسه نرم‌افزارهای CRM، سه گونه وجود دارد که باید در نظر گرفته شود

سه نوع اصلی سیستم CRM عبارتند از:

۱- نسخه دسکتاپ: سیستم‌های دسکتاپ که روی یک کامپیوتر نصب و اجرا می‌شود.

۲- نسخه تحت وب داخل سازمانی: نسخه تحت وب داخل سازمانی که بر روی یک سیستم سرور  نصب می‌شود  و دسترسی سایر کاربران از طریق مرورگر وب به این سرور امکان پذیر است.

۳- نسخه تحت وب ابری( نسخه تحت وب کلاد): سیستم های ابری که بصورت آنلاین میزبانی و ارائه می شود، و در هر زمانی و از هر کجا قابل دسترسی است.

CRM نسخه دسکتاپ تقریبا منسوخ شده است، این نسخه به شکل یک برنامه اجرایی بر روی کامپیوتر نصب می شد و فقط از طریق همان سیستم در دسترس بود.

در حال حاضر در زمان تصمیم گیری برای انتخاب نرم افزار CRM بین دو گزینه نسخه تحت وب داخل سازمانی و نسخه تحت وب ابری مقایسه صورت می گیرد.

شرکت نرم افزاری ایده پرداز طلوع، با داشتن ۲۰ سال سابقه در بازار CRM، یکی از بهترین نرم افزار های CRM را تولید کرده است، همچنین این شرکت در سالهای اخیر با توجه به نیاز و استقبال مشتریان، نرم افزار یکپارچه کسب و کار شامل نرم افزار CRM، باشگاه مشتریان، نرم افزار حسابداری، فروشگاه اینترنتی و صندوق را به بازار ارائه داده است.

درخواست مشاوره رایگان برای CRM
اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *