امکانات نرم افزار CRM | امکان ضبط مکالمات تلفنی

امکان ضبط مکالمات تلفنی

ماژول ضبط مکالمات تلفنی در نرم افزار CRM، امکان ذخیره خودکار کلیه تماس‌های دریافتی و گرفته‌ شده بدون محدودیت در پرونده مشتری را فراهم می‌آورد. تمامی تماس‌های ورودی ذخیره شده در سه دسته تماس‌های گرفته شده، تماس‌های دریافتی و تماس‌های از دست رفته ذخیره می‌شود تا به راحتی قادر به مشاهده و گزارش‌گیری از آن‌ها در لیست‎های جداگانه باشید.

شما می‌توانید حین برقراری تماس تلفنی یادداشت‌هایی اضافه کنید. با مشاهده توضیحات تماس و گوش دادن به مکالمه ضبط شده، آمادگی لازم قبل از پیگیری مشتری داشته باشید.

مدیران می‌توانند از مکالمات ضبط شده برای ارزیابی و نظارت بر عملکرد کارکنان استفاده کنند و زمینه پیشرفت هر یک را شناسایی و تقویت نمایند.

نمایش خلاصه‌ای از اطلاعات مشتری، رقیب، بازاریاب و… در هنگام تماس آنان موجب هوشمندی کارشناس در تعامل و شروع ارتباط خواهد شد. اطلاعاتی شامل:

· شماره تماس گیرنده
· گروه تماس گیرنده
· شخص تماس گیرنده
· نمایش مختصری از اطلاعات و ارتباطات

قابلیت ضبط خودکار مکالمات تلفنی، به طوری که فایل‌های ضبط شده به صورت اتوماتیک در بخش ارتباطات مشتری پیوست می‌شود. همچنین قابلیت گزارش‌گیری از مکالمات ضبط شده، تماس‌های از دست رفته و پیگیری‌های صورت گرفته وجود خواهد داشت.

درخواست مشاوره رایگان برای CRM
اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *