CRM نسخه مشاغل

نرم افزار CRM مناسبِ کسب‌وکار خود را پیدا کنید.

CRM نسخه های متناسب با کسب و کارهای ایرانی

مشاغل مختلفی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) برای تعامل و ایجاد ارتباط با مشتریان موجود و فرصت های فروش استفاده می‌کنند. از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار CRM طلوع سفارشی سازی برنامه متناسب با نیاز کسب‌وکارهای ایرانی است.

ما در طول 15 سال فعالیت مستمر در حوزه پیاده سازی نرم افزار CRM در شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی متعدد توانسته‌ایم به مجموعه‌ای از نسخه‌های نرم افزار CRM دست یابیم که نیاز کسب‌وکارهای ایرانی را پوشش می‌دهد.

در زیر انواع نرم افزارهای CRM سفارشی‌سازی شده برای مشاغل مختلف را به نمایش گذاشتیم. کافی‌ست روی نسخه مورد نظر خود کلیک کنید تا با امکانات هریک به طور کامل آشنا شوید.

نرم افزار CRM فروشگاهی طلوع  به کارفرمایان و صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا فعالیت‌های مشتری را در فروشگاه ردیابی کرده و روابط صمیمانه با مشتریان تکراری ایجاد کنند.

نرم افزار CRM طلوع ویژه مدیریت سالنهای زیبایی بر اساس نیازهای سالن‌های زیبایی خصوصی شده است و بخش‌های صندوق سالن زیبایی، مدیریت میزهای سالن زیبایی، مدیریت آرایشگرها و مدیریت تمامی خدمات قابل ارائه در سالن زیبایی را دارا می‌باشد.

نرم افزار CRM طلوع نسخه مطب و کلینیک به پزشکان و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های درمانی کمک می‌کند تا کارهای روزمره مانند تشکیل پرونده بیمار، نوبت‌دهی و صورت‌حساب را مدیریت کنند.

نرم افزار CRM املاک طلوع ابزاری است که به مشاوران املاک و مستغلات کمک می‌کند تا جمع‌آوری اطلاعات مشتریان از منابع مختلف، تماس با مشتری، ارجاع مشتری به یک مشاور خاص و مدیریت جلسات با مشتری و ازهمه مهم‌تر پیگیری و تحلیل تعاملات مشتری را از طریق یک پلتفرم متمرکز واحد مدیریت کنند.

نرم افزار CRM آموزشگاه طلوع به منظور مدیریت جنبه‌های مهم آموزشگاه مانند موارد زیر طراحی شده است :

– فرایند جذب دانشجو

 -ثبت‌نام و زمان‌بندی کلاس

-پرداخت شهریه

-حضور و غیاب و رتبه‌بندی دانشجویان

-اطلاعات تماس دانشجو و اساتید

نرم افزار CRM کلاد طلوع دارای امکانات ذیل می باشد :

– ثبت اطلاعات مشتریان( اشخاص و شرکت ها )

– اختصاص کارشناس یا بازاریاب  به هر مشتری

–  ثبت ارتباطات کلیه اشخاص و شرکتها

نرم افزار CRM موسسات خیریه ابزارهای ارزشمند و موثری برای نگهداری نیکوکاران مانند برنامه های وفاداری، اتوماسیون بازاریابی ایمیلی و پیامک های تبلیغاتی فراهم می کند.

نرم افزار CRM طلوع ویژه آژانس های مسافرتی به آژانس‌های گردشگری کمک می کند تا اطلاعات تماس مشتری، سابقه سفر و خرید، مشارکت در برنامه وفاداری و سایر موارد را ردیابی کنند.

نرم افزار CRM طلوع ویژه نمایندگی های بیمه با توجه به نیازهای خاص شرکت‌های خدمات بیمه‌ای به منظور اتوماسیون فعالیت‌های داخلی، ساده‌سازی گردش کار و بهبود شبکه فروش نمایندگی‌های بیمه طراحی شده‌است تا فعالیت های نمایندگان بسیار سریع‌تر و دقیق‌تر صورت گیرد.

سایر نسخه های نرم افزار CRM متناسب با کسب و کارها

اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید