امکانات نرم افزار CRM | ارسال و دریافت SMS

ارسال SMS به يك مشتري و يا گروهي از مشتريان و پیگیری آن ها

کسب و کارها برای افزایش نرخ تبدیل مشتریان و درگیر کردن مخاطبان خود از پیام کوتاه استفاده می کنند. پیام‌های شخصی‌ شده نرخ پاسخ بالاتری دارند، در نرم افزار CRM امکانی فراهم شده تا در عرض چند دقیقه پیام خود را ایجاد و به طور خودکار در تاریخ و ساعت مشخصی به مخاطبان ارسال کنید.

هنگامی که شما قصد دارید برای گروهی از مشتریان SMS ارسال کنید، کافی است با صرف کمترین زمان گروه مدنظر خود را انتخاب کنید و سپس نسبت به ارسال SMS اقدام نمایید. این پیامک‌ها در قالب‌های استاندارد از پیش تعیین شده ارسال می‌گردند.

قالب‌های تعیین شده می‌تواند شامل نام شخص، نام شرکت یا هر نوع اطلاعات دیگری باشد، در این حالت پیام ها به نام شخص دریافت کننده ارسال می‌گردد که اثرگذاری بیشتری دارد. بعد از ارسال پیام، ارتباطی به صورت اتوماتیک برای این شخص یا شرکت ثبت می‌گردد.

جهت ارسال پیامک، امکان استفاده از سامانه‌های پیامکی متداول از قبیل: مگفا، آتیه داده پرداز، رهیاب، ایرانیان SMS ، پارسی نیک و… فراهم می‌باشد که هزینه عضویت و شارژ SMS در این پنل های SMS برحسب تعداد SMSهای شارژ شده، متفاوت است. برای کار با پنل‌های اس ام اس، نیاز به سیم کارت نیست و فقط کافی است به اینترنت متصل باشید.

علاوه بر سامانه پیامکی، به منظور ارسال پیام کوتاه می‌توان از مودم جی اس ام (GSM) استفاده کرد که در این روش پیامک از طریق سیم کارت ارسال می‌گردد. مدل‌هایی نظیر Tatung و Siemens و Maestro  که به موبایل‌های صنعتی معروفند، مناسب هستند. مدل‌های مختلف این دستگاه به علت تفاوت در سرعت انتقال اطلاعات و همچنین حجم SMS‌های ارسالی قیمت‌های مختلفی دارند که در صورت خرید هر دستگاه از  جانب شما و تست از جانب ما، قابلیت کار با نرم افزار موجود است. همچنین جهت ارسال SMS از طریق سیم کارت، می‌توانید از گوشی‌های موبایلی که دارای فناوری GSM هستند استفاده کنید.

درخواست مشاوره رایگان برای CRM
اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *