نرم افزار CRM طلوع

نرم افزار CRM یک ماه اول رایگان​

امکانات نرم افزار crm

امکانات CRM برای بخش بازاریابی

 راه‌های بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید سرنخ به دست بیاورید. اما اگر اطلاعات سرنخ‌ها در یک سیستم قدرتمند و قابل‌اطمینان ذخیره نشود، تمام منابع هدر می‌رود. نرم افزارهای CRM دارای قابلیت ثبت اطلاعات سرنخ از کانال‌های مختلف بازاریابی هستند. معمولاً ثبت سرنخ‌ها به‌صورت دستی یا خودکار در سیستم CRM انجام می‌شود.

 

از قابلیت‌های دیگر CRM دسته‌بندی و طبقه‌بندی مشتریان موجود است. بانک اطلاعاتی مشتریان فعلی منبع ایدئال درآمدزایی است. به یاد داشته باشید فروش به مشتریان فعلی بسیار آسان‌تر از فروش به مشتری جدید است.

امکانات CRM برای بخش فروش

پس از جمع‌آوری اطلاعات سرنخ‌ها آنها باید در مسیر تبدیل‌شدن به مشتری قرار گیرند. مدیریت مراحل فروش و مدیریت قیف فروش اصلی‌ترین چالشی است که در نرم افزار CRM به آن رسیدگی می‌شود. CRM تضمین می‌دهد که پیگیری مشتریان خود را فراموش نخواهید کرد و هیچ مشتری از دست نمی‌رود.

CRM همچنین به شناسایی نقاط تماس با مشتری از جمله تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و… کمک خواهد کرد. این امر در افزایش آگاهی مشتریان درباره محصولات و خدمات شرکت نقش به سزایی ایفا می‌کند.

علاوه بر مطالب فوق CRM به‌خوبی توانسته به ابزاری برای اتوماسیون فروش تبدیل شود در نتیجه فرایندهای فروش سریع‌تر و با خطای کمتر انجام خواهد شد و زمان نیروی فروش صرف وظایف مهم‌تر می‌شود.

امکانات CRM برای بخش خدمات پس از فروش

 خدمات پس از فروش یا Ticketing به بخشی مهمی از نرم افزار CRM تبدیل شده است. ثبت تیکت، پیگیری، ارجاع به کارشناس دیگر و آلارم‌های خودکار مواردی است که CRM برایمان فراهم می‌کند.

نرم افزار CRM این قابلیت را دارد تا با پورتال خدمات مشتری یکپارچه شود. در چنین شرایطی مشتریان تیکت خود را اینترنتی ثبت و پیگیری می‌کنند. تحقیقات نشان داده که مشتریان دریافت خدمات آنلاین را به خدمات تلفنی ترجیح می‌دهند. این تمایل مشتریان در هزینه‌های پشتیبانی نیز صرفه‌جویی حاصل می‌کند.

امکانات CRM برای بخش مرکز تماس (Call Center)

تیم کال سنتر در تعامل کامل با تیم بازاریابی، فروش و خدمات می‌باشند. شرکت‌ها از داده‌های مراکز تماس برای تولید سرنخ بازاریابی، فروش و خدمات‌رسانی بهتر به مشتری استفاده می‌کنند. برگزاری نظرسنجی و رضایت‌سنجی مشتریان از دیگر مزایای مدیریت مرکز تماس از طریق نرم افزار  CRM می‌باشد.

نرم افزار CRM - یک ماه اول رایگان

نرم افزار مدیریت کسب و کار و مشتریان (CRM) طلوع می تواند فروش شما را تا 300% افزایش دهد!

می توانید به مدت یک ماه، بصورت رایگان امکانات نرم افزار CRM طلوع را تست کنید.

سایر امکانات نرم افزار CRM