نرم افزار CRM طلوع

نرم افزار CRM یک ماه اول رایگان

نرم افزار CRM طلوع | تحت وب

برای کنترل و مدیریت داده های مشتریان خود از چه سیستم و نرم افزاری استفاده می‌کنید؟

داده های مشتریان منبع حیاتی برای کسب و کارها هستند که استفاده و تحلیل درست این داده ها و اطلاعات در موفقیت کسب و کارها نقش اساسی را بازی می کند، طبق تجربه شرکت های موفق، نرم افزار و سیستمی که توانسته است از داده های مشتریان برای موفق کردن کسب و کارها به شکل تخصصی استفاده کند، نرم‌افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)است.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، نرم افزاری است که برای مدیریت فروش و بازاریابی کسب و کارها استفاده می شود. امروزه واحد بازاریابی و فروش کسب و کارها برای موفق شدن نیازمند اتوماسیون کردن فرایند ها می باشند و همچنین نیازمند ثبت و نگهداری اطلاعات مشتریان جهت تحلیل رفتار مشتریان با هدف افزایش رضایت مشتری و فروش می باشند.

مانند هر فعالیت دیگری که برای موفقیت، نیازمند استفاده از ابزار و نرم افزارها می باشد واحدهای بازاریابی و فروش نیز برای موفقیت، نیازمند نرم افزار مختص کار خود می باشند نرم افزار CRM به عنوان بهترین و جامع ترین نرم افزار برای بازاریابی و فروش طراحی شده است.

CRM تحت وب طلوع,نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان طلوع

نرم افزار و سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به مدیریت داده های مشتریان کمک می کند. با مدیریت داده های مشتریان، کارهای بازاریابی و فروش را پشتیبانی می کند و به صاحب کسب و کار بینش عملی در جهت تصمیم گیری ها ارائه می دهد، ارتباط بین اعضای تیم را آسان تر می کند.​

چرا نرم‌افزار CRM بوجود آمد؟

نرم‌افزار CRM نرم افزاری است که داده های مرتبط با مشتریان را برای ما تفسیر می کند و با استفاده از الگوریتم هاییی که در دانش بازاریابی و فروش استفاده می شوند اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می دهد که در تصمیم گیری ها به کمک ما می آید، CRM کارکردهای روزمره واحد فروش و بازاریابی را دقت و سرعت می بخشد، با CRM جزئیات اطلاعات مشتریان به روز نگه داشته می شود، تعاملات با مشتری به آسانی ثبت و پیگیری می شود.

این سیستم با هدف کمک به کسب‌و‌کارها در جهت ایجاد روابط ثمربخش با مشتری و همچنین بهبود ارزش طول عمر مشتری (CLV) طراحی شده‌است. تحلیل داده ها و اطلاعات توسط نرم افزار تخصصی این حوزه، به دلیل حجم عظیم داده‌هایی که کسب‌و‌کارها روزانه تولید می‌کنند، حیاتی است.

بدون نرم افزار CRM چه اتفاقی می‌افتد؟

اگر شماره تماس یکی از مشتریانی که با آن‌ها سروکار داشتید ناپدید شود، چقدر سردرگم می‌شوید؟ اگر به جای یک مشتری، شماره چندین مشتری را گم کنید از سرگردانی فراتر می‌رود و وحشت‌زده می‌شوید.

یا قرار ملاقات با یک مشتری احتمالی را فراموش کنید؟ در بازاریابی تماس مداوم و پیگیری سرنخ یا فرصت فروش، آشنایی با او و فراهم آوردن منفعت برای ایشان از ارتباط اولیه مهم‌تر و باارزش‌تر است.

امروزه داده به عنوان منبع قدرت برای کسب وکارها عمل می کند، CRM کمک می‌کند تا داده‌های مشتریان خود را در دسترس داشته باشید و با استفاده از این داده کسب و کار خود را تقویت کنید

نرم‌افزار CRM دقیقا چه کار می‌کند؟

نرم‌افزار CRM یک بانک اطلاعات مرکزی ایجاد می‌کند که در آن تمام افراد شاغل در کسب و کار می توانند اطلاعات مشتریان احتمالی و مشتریان فعلی را ذخیره کنند، ارتباط با مشتری را ردیابی کنند و این اطلاعات را با همکاران خود به اشتراک بگذارند. این امر به کسب و کارها این اجازه را می‌دهد تا روابط خود با مشتریان را مدیریت کنند و کسب و کار خود را توسعه دهند.

با استفاده از نرم‌افزار CRM ، هر درخواست یا خدماتی از جانب مشتری، به ترتیب اولویت و با جزئیات کامل از تاریخچه ارتباطات مشتری قابل مشاهده و پیگیری است، و زمانی که مشتری تماس می گیرد بلافاصله در دسترس کارشناس قرار می‌گیرد.

 

از نرم‌افزار CRM علاوه بر پیگیری تماس‌های تلفنی، ایمیل‌های ارسال شده، جلسات برگزار شده، همچنین می‌توان برای افزودن یادداشت، برنامه‌ ریزی پیگیری‌ها و سازماندهی مراحل بعدی فروش که باید انجام شود، استفاده کرد.

شناخت بهتر مشتریان، به شما قدرت می‌دهد نه تنها قدرت ایجاد رابطه بلکه قدرت رشد یافتن، قدرت رسیدن به موفقیت، کشف فرصت های فروش و کسب منفعت بیشتر از مشتریان فعلی.

ویژگی‌های کلیدی نرم‌افزار CRM

مدیریت مخاطبان

آخرین اطلاعات مربوط به مشتریان – از جزئیات تماس مشتری تا جزییات مکالمه تماس ها- برای دسترسی سریع و به روزرسانی به راحتی امکان پذیر است.

پیش بینی فروش

گزارش‌های پیش بینی، فروشندگان را قادر می‌سازد تا از وضعیت قیف فروش خود دید روشنی داشته باشند، سرنخ‌های واجد شرایط را با دقت بیشتری زیر نظر بگیرند و ببینند که تا چه حد به اهداف فروش نزدیک شده‌اند. مدیران فروش می‌توانند برای ایجاد انگیزه و مدیریت کارشناسان خود از این گزارش‌ها بهره ببرند.

یکپارچه‌سازی با سیستم‌های ایمیل

همگام سازی ایمیل با سیستم CRM به صاحبان کسب‌و‌کار اجازه می‌دهد بدون نیاز به ورود و خروج از سیستم‌های مختلف، دید کاملی از مشتریان و سرنخ‌های خود داشته باشند.

مدیریت سرنخ‌ها

این سیستم کاربران را قادر می‌سازد تا فعالیت‌ها، وظایف و اهداف قیف فروش را از مراحل آغازین تا مرحله تبدیل، ردیابی کنند.

پیام رسانی فوری بین کارمندان

عملکرد پیام‌ رسانی فوری در لحظه باعث می‌شود که همکاران بتوانند سوالات خود را از یکدیگر بپرسند و به آن‌ پاسخ دهند، به عنوان مثال در پاسخگویی آنلاین به یک فرصت فروش یا خدمات پس از فروش مشتریان. مدیران می‌توانند وضعیت کارمندان خود را بررسی کنند و کارمندان می‌توانند در صورت لزوم از آن‌ها بازخورد فوری یا پشتیبانی دریافت کنند.

داشبورد تحلیلی​

اطلاعات موردنیاز هر کارشناس در صفحه داشبورد در اشکال مختلف (مانند برداری، نمودار و…) ارائه می‌شود که بر اساس اولویت‌های هر کارشناس قابل سفارشی سازی است.

نرم افزار و سیستم مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به مدیریت داده های مشتریان کمک می کند. با مدیریت داده های مشتریان، کارهای بازاریابی و فروش را پشتیبانی می کند و به صاحب کسب و کار بینش عملی در جهت تصمیم گیری ها ارائه می دهد، ارتباط بین اعضای تیم را آسان تر می کند.

مزیت های نرم افزار CRM طلوع

 • افزایش فروش و در نتیجه افزایش سود
 • کاهش هزینه های بازاریابی ، فروش و نیروی انسانی
 • افزایش رضایتمندی مشتریان
 • سرعت در ارائه خدمات به مشتریان​
 • حفظ و نگهداری مشتری به عنوان سرمایه مهم هر سازمان​

قابلیت های نرم افزار CRM طلوع

 • مدیریت کامل بخش بازاریابی ، فروش و خدمات پس از فروش قابلیت ثبت اطلاعات مشتریان حقیقی(اشخاص ) و حقوقی(شرکتها )
 • قابلیت ثبت ارتباطات با مشتریان
 • قابلیت تعریف وظیفه جهت ارتباطات بعدی همراه با آلارم دهی در زمان تعیین شده
 • قابلیت ارسال اس ام اس ، ایمیل به شکل گروهی و با نام خود مشتری​
 • قابلیت دریافت اس ام اس ، ایمیل​
 • قابلیت شناسایی مشتریان تماس گیرنده (تشخیص کالر آی دی )​
 • قابلیت ضبط مکالمات تلفنی​
 • قابلیت ارتباط با سیستم VoIP​
 • قابلیت ثبت و نمایش آدرس مشتری بر روی Google Map​

در مورد نرم افزار CRM بیشتر مطالعه کنید

نرم افزار CRM - یک ماه اول رایگان

نرم افزار مدیریت کسب و کار و مشتریان (CRM) طلوع می تواند فروش شما را تا 300% افزایش دهد!

می توانید به مدت یک ماه، بصورت رایگان امکانات نرم افزار CRM طلوع را تست کنید.