نرم افزار CRM طلوع

نرم افزار CRM یک ماه اول رایگان

چرا مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)

چرا مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)

چرا مدیریت ارتباط با مشتری(CRM)

 

امروزه CRM به عنوان یکی از موثرترین راه كارهای مديريت فروش و بازاریابی برای شرکت های موفق می باشد.

نرم‌افزار CRM نرم افزاری است که داده های مرتبط با مشتریان را برای ما تفسیر می کند و با استفاده از الگوریتم هایی که در دانش بازاریابی و فروش استفاده می شوند اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می دهد که در تصمیم گیری ها به کمک ما می آید، CRM کارکردهای روزمره واحد فروش و بازاریابی را دقت و سرعت می بخشد، با CRM جزئیات اطلاعات مشتریان به روز نگه داشته می شود، تعاملات با مشتری به آسانی ثبت و پیگیری می شود.

این سیستم با هدف کمک به کسب‌و‌کارها در جهت ایجاد روابط ثمربخش با مشتری و همچنین بهبود ارزش طول عمر مشتری (CLV) طراحی شده‌است. استفاده از نرم افزار برای تحلیل داده ها و اطلاعات به دلیل حجم عظیم داده‌هایی که کسب‌و‌کارها روزانه تولید می‌کنند، حیاتی است.

حفظ مشتریان فعلی در گسترش کسب و کار مسئله مهمی است. هزینه‌هایی که صرف پیدا کردن مشتریان جدید می‌شود خود نشان دهنده اهمیت هر یک از مشتریان کنونی است.

استفاده از تکنیک‌های مدیریت ارتباط با مشتری به کسب و کار‌ها کمک می‌کند تا نسبت به رفتار مشتریانشان آگاهی یافته و عملیات تجاریشان را طوری تغییر دهند تا در مسیر خدمت به مشتری قرار گیرد. در واقع CRM با ثبت و تحلیل رفتار مشتریان، به کسب وکار‌ها کمک می‌کند شناخت بیشتری از از مشترانشان پیدا کنند و هر چه شناخت بیشتری از مشتریان خود داشته باشید طبیعتا نسبت به نیاز‌هایشان نیز پاسخگو‌تر خواهید بود و در نهایت این در وفادارسازی و نگهاری مشتریان فعلی تاثیر مثبتی خواهد داشت.

[wpforms id=”889″ title=”true” description=”true”]

فهرست مطالب

نرم افزار CRM - یک ماه اول رایگان

نرم افزار مدیریت کسب و کار و مشتریان (CRM) طلوع می تواند فروش شما را تا 300% افزایش دهد!

می توانید به مدت یک ماه، بصورت رایگان امکانات نرم افزار CRM طلوع را تست کنید.