امکانات نرم افزار CRM

امکانات نرم افزار CRM طلوع

امکانات نرم افزار CRM طلوع

امکانات CRM برای بخش بازاریابی

 راه‌های بی‌شماری وجود دارد که می‌توانید سرنخ به دست بیاورید. اما اگر اطلاعات سرنخ‌ها در یک سیستم قدرتمند و قابل‌اطمینان ذخیره نشود، تمام منابع هدر می‌رود. نرم افزارهای CRM دارای قابلیت ثبت اطلاعات سرنخ از کانال‌های مختلف بازاریابی هستند. معمولاً ثبت سرنخ‌ها به‌صورت دستی یا خودکار در سیستم CRM انجام می‌شود.

از قابلیت‌های دیگر CRM دسته‌بندی و طبقه‌بندی مشتریان موجود است. بانک اطلاعاتی مشتریان فعلی منبع ایدئال درآمدزایی است. به یاد داشته باشید فروش به مشتریان فعلی بسیار آسان‌تر از فروش به مشتری جدید است.

 

 

 

امکانات CRM برای بخش فروش

 پس از جمع‌آوری اطلاعات سرنخ‌ها آنها باید در مسیر تبدیل‌شدن به مشتری قرار گیرند. مدیریت مراحل فروش و مدیریت قیف فروش اصلی‌ترین چالشی است که در نرم افزار CRM به آن رسیدگی می‌شود. CRM تضمین می‌دهد که پیگیری مشتریان خود را فراموش نخواهید کرد و هیچ مشتری از دست نمی‌رود.

CRM همچنین به شناسایی نقاط تماس با مشتری از جمله تماس تلفنی، پیامک، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی و… کمک خواهد کرد. این امر در افزایش آگاهی مشتریان درباره محصولات و خدمات شرکت نقش به سزایی ایفا می‌کند.

علاوه بر مطالب فوق CRM به‌خوبی توانسته به ابزاری برای اتوماسیون فروش تبدیل شود در نتیجه فرایندهای فروش سریع‌تر و با خطای کمتر انجام خواهد شد و زمان نیروی فروش صرف وظایف مهم‌تر می‌شود.

 

 

 

 

امکانات CRM برای بخش خدمات پس از فروش

 خدمات پس از فروش یا Ticketing به بخشی مهمی از نرم افزار CRM تبدیل شده است. ثبت تیکت، پیگیری، ارجاع به کارشناس دیگر و آلارم‌های خودکار مواردی است که CRM برایمان فراهم می‌کند.

نرم افزار CRM این قابلیت را دارد تا با پورتال خدمات مشتری یکپارچه شود. در چنین شرایطی مشتریان تیکت خود را اینترنتی ثبت و پیگیری می‌کنند. تحقیقات نشان داده که مشتریان دریافت خدمات آنلاین را به خدمات تلفنی ترجیح می‌دهند. این تمایل مشتریان در هزینه‌های پشتیبانی نیز صرفه‌جویی حاصل می‌کند.

 

 

 

امکانات CRM برای بخش مرکز تماس (Call Center)

تیم کال سنتر در تعامل کامل با تیم بازاریابی، فروش و خدمات می‌باشند. شرکت‌ها از داده‌های مراکز تماس برای تولید سرنخ بازاریابی، فروش و خدمات‌رسانی بهتر به مشتری استفاده می‌کنند. برگزاری نظرسنجی و رضایت‌سنجی مشتریان از دیگر مزایای مدیریت مرکز تماس از طریق نرم افزار  CRM می‌باشد.

مزیت های نرم افزار CRM

 • کاهش هزینه های بازاریابی، فروش و نیروی انسانی
 • افزایش فروش و در نتیجه افزایش سود
 • افزایش رضایتمندی مشتریان
 • سرعت در ارائه خدمات به مشتریان
 • حفظ و نگهداری مشتری بعنوان سرمایه مهم هر سازمان

قابلیت های نرم افزار CRM

 • مدیریت کامل بخش بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش
 • ثبت کلیه اطلاعات مشتریان حقیقی( اشخاص ) و حقوقی( شرکتها )
 • ثبت کلیه ارتباطات با مشتریان
 • تعریف وظیفه جهت ارتباطات بعدی همراه با آلارم دهی در زمان تعیین شده
 • ارسال اس ام اس، ایمیل به شکل گروهی و با نام خود مشتری
 • دریافت اس ام اس، ایمیل و ثبت در پرونده مشتری به صورت اتوماتیک
 • شناسایی مشتریان تماس گیرنده ( تشخیص کالر آی دی )
 • ضبط مکالمات تلفنی
 • ارتباط با سیستم VoIP
 • ثبت و نمایش آدرس مشتری بر روی Google Map
 • ارتباط با سیستم باشگاه مشتریان (Tolue Club)
 • ارتباط با سیستم فروشگاه اینترنتی (Tolue Eshop)
 • ارتباط با سیستم حسابداری طلوع
 • ارتباط با وب سایت
 • و دهها قابلیت و ویژگی دیگر که یاریگر شما در سازمان دهی بخش فروش می باشد.

در بازاریابی مؤثر تنها یکبار جذب مشتری هدف نیست.

یک تصویر ماندگار، مخاطب را با محصول (خدمت یا کالا) درگیر کرده و بازگشت دوباره مشتری در پی دارد.

پیشنهاد ما به کسب‌و‌کارهایی که مایل اند با فروشگاه های اینترنتی بر اساس نیاز مشتری محصولات خود را با خدمات ویژه معرفی کنند

می خواهید افزایش چشمگیری از درآمد حاصل از گسترش مشتریان مشاهده کنید، اما هزینه‌های مدیریت مالی مشتریان می تواند بسیار زیاد باشد. پیشنهاد ما …

اگر مایل به ارتباطی قوی، پایدار و دوطرفه (تعاملی) با مشتری هستید نیاز به باشگاه مشتریانی دارید که …

پیاده سازی یک سیستم مدیریت تامین‌کنندگان کارآمد، مشاغل را قادر می‌سازد تا از طریق بهینه‌سازی جریان محصول، خدمات و اطلاعات، از منبع به مصرف کننده نهایی در بازار پُررقابت، سهم بیشتری داشته باشد.

باشگاه نمایندگان یک سیستم کاربرپسند و منحصر‌به‌فرد است که با هدف تقویت و دفاع از منافع تجاری مشترک اعضا، طراحی و اجرا می‌شود. این سیستم سوابق و اطلاعات نمایندگان را به طور متمرکز ذخیره و به‌روز نگه می‌دارد و از اطلاعات حساس پشتیبان تهیه می‌کند.

ردیابی رقیبان این امکان را می‌دهد تا با مشاهده پیروزی حاصل شده یا فرصت‌هایی که ازدست‌رفته‌است، هوشمندانه و به‌موقع از رقبای بازارکار پیشی بگیرید. برای سهولت در تجزیه و تحلیل استراتژی‌های بازاریابی و فروشِ رقبای برتر، جای نرم افزار CRM در کسب‌و‌کار شما خالی است.

از ماژول نظرسنجی برای تنظیم و انجام نظرسنجی‌های مختلف استفاده می‌شود که می‌تواند نیازهای هر نوع کسب و کار را از مقیاس کوچک تا بزرگ تأمین کند. فعال سازی این ماژول توانایی بهره مندی از تمامی امکانات یک نرم افزار نظرسنجی مشتریان کامل و جامع را فراهم می آورد. به عنوان نمونه قادر خواهید بود گروه‌های نظرسنجی ایجاد کنید، نمایش نتایج نظرسنجی و مواردی از این دست را مدیریت کنید.

کارت‌های عضویت فرصت طلایی برای ارتقای نام برند، حفظ مشتری و وفادارسازی مشتری است. هدف از بکارگیری ماژول کارت‌های عضویت ایجاد یک ساختار مناسب است تا بتوانید برنامه عضویت را برای مشتریان خود پیاده‌سازی و مدیریت کنید. کارت‌های تخفیف این قابلیت را دارد تا فروشنده، بهترین پیشنهادات را به مشتریان ارزشمند خود ارائه دهد.

این برنامه با ذخیره سازی نامحدود اسناد ارائه می شود که می تواند به مکانی مناسب برای ذخیره ضمانت نامه، اسناد قانونی، مکاتبات و گزارشات تبدیل شود. از آنجا که نرم افزار تحت وب است، به راحتی و در هر زمان و هر مکان می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.

سایر امکانات نرم افزار CRM

اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید