نرم افزار CRM مدیریت سالن زیبایی

نرم افزار CRM مدیریت سالن زیبایی

افراد فعال در حوزه ارائه خدمات آرایشی و زیبایی، اغلب آن‌قدر مشغول خدمت‌رسانی به مشتری هستند که برخی اوقات مدیریت مشتریان متعدد و خدمات متنوع برای آن‌ها دشوار است. این مشکل در روزهایی از سال مانند نوروز و اعیاد مذهبی بیشتر بروز می‌کند که منجر به از دست دادن مشتریان می‌شود.
در حقیقت مدیریت صحیح و حرفه‌ای سالن زیبایی، منابع مالی و منابع انسانی در موفقیت این شغل تاثیر قابل ملاحظه‌ای دارد. این جاست که نرم افزاری برای مدیریت سالن به مدیران آرایشگاه و سالن‌داران کمک می‌کند نوبت‌های مشتریان را به‌راحتی برنامه‌ریزی کنند که در افزایش بازده و سودآوری حرفه آرایشگری مثمرثمر است.

نرم افزار CRM سالن زیبایی چیست؟

نرم افزار CRM سالن زیبایی بر اساس نیازهای سالن‌های زیبایی خصوصی شده است و بخش‌های صندوق سالن زیبایی، مدیریت میزهای سالن زیبایی، مدیریت آرایشگرها و مدیریت تمامی خدمات قابل ارائه در سالن زیبایی را دارا می‌باشد. با استفاده از این برنامه دریافت گزارش عملکرد روزانه سالن زیبایی، گزارش عملکرد هر آرایشگر و ایجاد پرونده برای هر مشتری و تخصیص امتیاز به هر مشتری به‌راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

نرم افزار آرایشگاه قابلیت یکپارچگی با نرم افزار باشگاه مشتریان به‌منظور وفادارسازی مشتری و جذب مشتریان را دارد. هر مشتری در کنترل پنل اختصاصی به سوابق و امتیازات خود دسترسی کامل دارد.

نرم افزار CRM مدیریت سالن زیبایی مورد استفاده در:

سالن‌های زیبایی عروس (عروس سرا)

آرایشگاه‌های زنانه

پیرایشگاه‌های مردانه

سالن‌های مانیکور و پدیکور

سالن‌های کوتاهی مو و شینیون

سالن‌های رنگ، مش و لایت

سالن‌های هاشور و میکروپیگمنتیشن

سالن‌های اکستنشن مو و مژه

و…

برترین ویژگی‌های نرم افزار CRM  سالن زیبایی

در این بخش، برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های نرم افزار آرایشگاهی را ذکر کرده‌ایم:

ثبت اطلاعات مشتری

اطلاعات تکمیلی مانند تاریخ تولد، تاریخ ازدواج و… را در کنار مشخصات اولیه مشتری ثبت کنید تا با تبریک ِ تاریخ‌های تاثیرگذار و ارائه تخفیف‌های ویژه در جهت برندسازی سالن زیبایی حرکت کنید. تصویر مشتری را برای دسترسی سریع یا مستند کردن رنگ یا سبک مورد علاقه شان به راحتی ذخیره کنید. در ادامه پروفایل مشتری با ثبت فرم‌های مشاوره و رضایت‌سنجی تکمیل خواهد شد.

 

تعریف خدمات سالن زیبایی

به سادگی خدمات گوناگون آرایشی را به تفکیک آرایش مو، آرایش چهره، ناخن، پاکسازی پوست و… تعریف کنید و شاهد رشد سالن زیبایی خود باشید. در این قسمت از نرم افزار امکان تعیین تعرفه خدمات آرایشی و درصدی از این تعرفه که به عنوان پورسانت به آرایشگر تعلق می‌گیرد نیز وجود دارد.

 

گزارشات

گزارش‌های دقیق مالی و عملکردی از ضروریات نرم افزارهای مدیریت سالن است. به این ترتیب می‌توانید آگاهانه تصمیم بگیرید. مشاهده و پیگیری گزارشِ خدمات انجام شده برای هر مشتری و توسط هر آرایشگر و فراتر از این‌ها گزارشاتی که به ساده‌سازی حسابداری کمک می‌کند مانند: گزارش بدهکاری و بستانکاری مشتری و آرایشگر و پرسنل سالن.

 

تقویم برنامه ریزی

فقط چند کلیک طول می‌کشد تا اپراتور نوبت مشتری را  رزرو کند. وظیفه یادآوری را بسپارید به برنامه! هشدار آن یک روز قبل یا هر زمان که شما بخواهید، با پیامک به مشتری و آرایشگر اعلام می‌شود.

 

اتصال به دستگاه پوز و فیش پرینتر

پرداخت باید سریع، ساده و بدون دردسر انجام شود. در نرم افزار سالن زیبایی به‌راحتی خدمت موردنظر را انتخاب کنید و عملیات پرداخت شامل چاپ قبض از فیش پرینتر و پرداخت از دستگاه پوز را کاملا یکپارچه انجام دهید.

 

مشتری مداری و برنامه وفاداری

استفاده از برنامه‌های وفاداری به ایجاد روابط پایدار با مشتریان کمک می‌کند. راه اندازی باشگاه مشتریان در آرایشگاه‌ها و ارائه کارت وفاداری یکی از اقداماتی است که مشتری احساس می‌کند خدماتی که ما به او ارائه می‌دهیم مخصوص شخص او است و این موضوع نقش مهمی در شکل گیری و انتقال یک تصویر مثبت در ذهن مشتری خواهد داشت.

 

نظرسنجی

دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان تکنیک مجرب و مدبرانه‌ای است که نقاط قوت و کاستی‌ها را به ما نشان می‌دهد. بکارگیری یک سامانه نرم افزاری قوی برای پیاده سازی نظرسنجی‌های دوره‌ای و دائمی راجع‌به کیفیت خدمات، عملکرد آرایشگران، رفتار پرسنل و امکانات سالن در برطرف کردن نواقص و تقویت توانایی‌ها کارساز است.

امکانات نرم افزار CRM سالن زیبایی

 1. ثبت اطلاعات مشتریان
 2. تعریف کلیه خدمات آرایشی
 3. پذیرش مشتریان توسط اپراتور و صدور فاکتور
 4. چاپ فیش‌های خدمات (برای هر خدمت یک فیش جداگانه)
 5. گرفتن خروجی اکسل
 6. ثبت اطلاعات آرایشگران
 7. دریافت گزارش عملکرد هر آرایشگر بر اساس درصد تعیین شده
 8. تعریف میزهای آرایش
 9. دریافت گزارش عملکرد هر میز آرایش به صورت جداگانه
 10. ضمیمه کردن عکس مشتریان قبل و بعد از دریافت خدمات
 11. گزارش های متنوع و سریع بر اساس فاکتورها، آرایشگر، خدمات
 12. ارسال و دریافت اتوماتیک نظرسنجی از طریق پیامک
 13. ارسال پیام کوتاه به صورت هوشمند بر اساس تاریخ تولد و ازدواج

همچنین :

 • لینک به نرم افزار صندوق فروش سالن زیبایی
 • اتصال به نرم افزار باشگاه مشتریان سالن های زیبایی
 • امکان لینک به کارت های وفاداری
 • قابلیت اتصال به نرم افزار حسابداری طلوع

 

درخواست مشاوره رایگان برای CRM
اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *