نرم افزار CRM طلوع

نرم افزار CRM یک ماه اول رایگان

معرفی CRM رایگان یا ارزان قیمت برای کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها

معرفی crm رایگان یا ارزان قیمت برای استارت آپ ها

 

 

آیا همه کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها به نرم افزار CRM نیاز دارند؟

پاسخ مناسب به متغیرهای مختلفی بستگی دارد.

اگر شما یک تجارت کوچک نسبتاً جوان را اداره می کنید، یا یک استارتاپ کاملاً جدید راه اندازی کرده اید، پس احتمالاً در حال انجام مأموریت های مهم مانند تلاش برای اثبات تجارت آینده دار و توافق با یک سرمایه گذار یا جذب اولین مشتری هستید.

در روزهای ابتدایی، داده های مشتری و تعداد مشتری آنقدر زیاد نیست که احساس غرق شدن کنید. شما سعی دارید روند فروش خود را با ترکیبی از اکسل و ابزار پیگیری ایمیل ادامه دهید.

اگر از جایی که اکنون هستید رضایت کامل دارید، پس احتمالاً امروز CRM مناسب شما نیست. شما باید از ابزارهای رایگان استفاده کنید. شاید شبیه این لینک (CRM رایگان)

هنگامی که آماده استفاده از نرم افزار CRM هستید

اگر اولین مشتریان وفادار خود را داشته باشید ، تبریک می گوییم در حال رشد هستید. در چنین زمانیست که سعی می کنید با تمام تغییرات (هیجان انگیز) پیرامون خود همگام شوید، زمان مناسب برای سرمایه گذاری مجدد روی سرمایه های حقیقی شرکت یعنی مشتریان فرارسیده است؛ با انتخاب بهترین CRM برای مشاغل کوچک. در این مرحله شما به CRM نیاز دارید.

مهم نیست که کدام CRM را برای کسب و کار نوپا یا شرکت تازه تاسیس خود انتخاب کرده اید، فقط با دقت انتخاب کنید.

CRM دستیار شما برای فراموش نکردن کارها!

– برای شما هم پیش آمده که فراموش کنید مشتری خود را پیگیری کنید و در نهایت سرنخ و فرصت های فروش را از دست می دهید.

– صحبت های قبلی با مشتریان خود را به یاد نمی آورید و نمی دانید ادامه مذاکره را چگونه از سر بگیرید.

– هنگام شروع کار با انبوهی از سرنخ ها مواجه می شوید که غیر قابل کنترل هستند و نمی دانید کدام یک را و چطوری پیگیری کنید.

مزایای استفاده از CRM برای استارتاپ ها

 آیا می خواهید تجربه مشتریان خود را بهتر کنید؟ از CRM برای کسب و کارهای کوچک استفاده کنید و از قابلیتهایی که باعث بهبود تجربه مشتریان شما و کارایی تیم فروش تان می شود، بهره مند شوید.

یک CRM جامع با کاربری آسان، میان شما و رقبایتان اختلاف چشمگیری ایجاد می کند. بنابراین از مزایای CRM غافل نشوید.

دستیابی به اطلاعات صحیح مشتریان در زمان مناسب، شما را یک قدم به بستن قرارداد نزدیکتر می کند. همچنین شکاف موجود بین مشتری و شرکت را از بین می برد و مشتری تجربه منحصر بفردی را احساس می کند.

اطلاعاتی که از کلیه فرصت های فروش و کاربرانتان در اختیار دارید در تمامی مراحل چرخه فروش کاربرد دارد. برای مثال از طریق پاپ‌آپ سابقه تماس با مشتری را در هنگام تماس دریافت کنید. شما با اطلاع از اینکه قبلاً در چه مواردی صحبت کرده اید براحتی در شخصی سازی مکالمه کمک تان می کند.

بدون CRM ، تعدادی از سرنخ ها و فرصتها را از دست خواهید داد، CRM به شما کمک می کند تا تسلط کاملی روی سرنخ ها و مشتریان فعلی خود داشته باشید. اطلاعاتی به دست می آورید که به شما در شخصی سازی تماس های تلفنی و مذاکرات کمک می کند و وقتی برای پیگیری تماس می گیرید، دقیقا می دانید مکالمه را از کجا آغاز کنید.

همچنین می توانید پیگیری ها را طبق وظایفی که برای خود تعریف کرده اید یا از سوی مدیر و بقیه همکاران ارجاع می شود، به صورت خودکار در کارتابل خود دریافت کنید.

کارهای مهم، از جمله پیگیری سرنخ ها، از طریق CRM می تواند خودکار انجام شود که باعث می شود شما و تیم کوچک تان بر روی موارد مهم دیگری مانند برقراری تماس فروش و سفارشی کردن ارائه فروش تمرکز کنید.

طبق مطالعاتی که درباره خدمات مشتری صورت گرفته است، سه نفر از چهار مشتری حاضر هستند مبلغ بیشتری را برای یک تجربه بهتر بپردازند. بهترین روش برای مشاغل کوچک جهت تضمین خدمات و تجربه بهتر مشتری، از طریق CRM است.

نکته مهمی که باید به یاد داشته باشید، رابطه خوب و موثر با مشتریان هدف است. حافظه انسان محدود است. شما نیاز به CRM برای تجارت کوچک خود دارید تا از رقبای هم سطح خود پیشی بگیرید و  جایگاه خود را در میان برترها پیدا کنید.

چرا باید از CRM در کسب و کارهای نوپا استفاده کنید؟

صرف نظر از اندازه کسب و کارتان، به یک سیستم CRM جامع و یکپارچه احتیاج دارید. اما بهترین نرم افزار CRM ایرانی کدام است؟

سرنخ ها و مشتریان در هسته اصلی یک تجارت موفق قرار دارند. نکته ای که برای کسب وکارهای کوچک و تازه تاسیس اهمیت دارد، قابلیت توسعه برنامه همزمان با افزایش مشتریان می باشد.

شما می توانید مشتریان، ارتباطات و صورتحساب ها را به صورت حرفه ای مدیریت کنید. اطلاعاتی از قبیل مطالبات دریافتی، فاکتورهای پرداخت شده و موارد دیگر را مطابق نیاز مشتری خود صادر کنید.

از طرفی، لازم نیست نگران انتقال داده ها باشید. زمانیکه داده های کوچک با توجه به نیازهای بزرگتر گسترش یابد به راحتی می توانید آن ها را منتقل کنید.

شما همیشه آخرین نسخه را خواهید داشت. بک آپ های دوره ای CRM از مورادیست که نگرانی ها را کاهش می دهد.

هر استارتاپ و کسب و کار کوچک، نیازها و معیارهای خاص خود را برای انتخاب CRM دارد.

برخی بیشتر به افزایش فروش، برخی دیگر برای مدیریت مخاطبین یا ارسال ایمیل انبوه و برخی دیگر  برای ردیابی و گزارش عملکرد تیم متمرکز هستند. به خود شما و نیازهای کسب و کارتان بستگی دارد.

فهرست مطالب

نرم افزار CRM - یک ماه اول رایگان

نرم افزار مدیریت کسب و کار و مشتریان (CRM) طلوع می تواند فروش شما را تا 300% افزایش دهد!

می توانید به مدت یک ماه، بصورت رایگان امکانات نرم افزار CRM طلوع را تست کنید.