نرم افزار سی آر ام ابری Cloud CRM

امروزه به دلیل استقبال زیاد کاربران از فضای ابری، شرکت های نرم افزاری متعددی در جهت ارائه نرم افزار در سرورهای ابری قدم بر داشته اند. با بهره مضاعف از سرورهای ابری، داده های شما مطابق با استانداردهای امنیتی بدون تکیه بر تجهیزات سخت افزاری، پردازش و نگهداری می شود.

سرویس های ابری می توانند امکانات بسیار زیادی را با صرف هزینه بسیار پایین در اختیار شما قرار دهد. در حقیقت با استفاده از سرویس های کلاد می توان برای مدت زمان مشخص از خدمات یا محصول یک شرکت بهره مند شد.

شرکت نرم افزاری ایده پرداز طلوع برای کمک به کسب و کارهای کوچک و متوسط تا بنگاه های اقتصادی اقدام به پیاده سازی و اجرای نرم افزار CRM کلاد کرده است.

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) یک برنامه تجاری است که برای مدیریت داده ها و ارتباطات هر مشتری (حقیقی و حقوقی) استفاده می شود. CRM روابط  میان سازمان و مشتری را قابل پیگیری و به شکل مثبتی حفظ می کند.

CRM ابری (Cloud CRM) حجم زیادی از امکانات مورد نیاز سازمان ها را روی سرویس های داخلی در ایران در اختیار مشترکان قرار می دهد. مهمترین مزیت قرار گرفتن سرورها در ایران بالا بودن سرعت دسترسی به اطلاعات و ارائه خدمات هاستینگ مناسب روی این سرور ها می باشد.

نرم افزار سی آر ام ابری طلوع دارای بخش های زیر می باشد:

1- با دسترسی تحت وب از هر کجای دنیا می توانید اطلاعات کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی خود را در سیستم ثبت نمایید.

2- این نرم افزار می تواند با هر زبان زنده دنیا مورد استفاده قرار گیرد. شرکت هایی که دارای شبکه فروش در چند کشور به صورت همزمان می باشند می توانند از این سیستم به خوبی بهره برداری نمایند.

3- در نرم افزار CRM کلاد امکان بکاپ گیری و دریافت خروجی از اطلاعات مشتریان فراهم می باشد، همچنین خروجی ها می تواند با هر فرمت xls، pdf ، doc در اختیار شما قرار گیرد.

4- همچنین می توان از اطلاعات بکاپ گیری شده بعدا در نسخه های داخلی سازمان (در صورت خرید و نصب نسخه با لایسنس در داخل سازمان) این اطلاعات را بازیابی کنید. این شرایط امنیت اطلاعات مشتریان را در شرایط بهتری برای شما فراهم می نماید.

5- کل فعالیت های بازاریابی و فروش می تواند در بخش سوابق ارتباط و فعالیت های انجام شده مشتریان در اختیار شما قرار گیرد.

6- با بخش کارتابل تمامی امکانات یک سیستم ارجاعات و توزیع کار (task) در داخل سازمان به صورت کلاد و تحت وب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

7- در بخش کالا و خدمات، شما به یک دایرکتوری کامل از محصولات قابل عرضه در سازمان خود در نرم افزار CRM دست خواهید یافت. این بخش با بخش های دیگر همچون صدور پیش فاکتور و فاکتور و بخش ارتباطات لینک خواهد شد.

8- کلیه امور مالی در فرایند فروش شامل صدور پیش فاکتور و صدور فاکتور و یا چاپ این اسناد به صورت کلاد در اختیار شما قرار خواهد گرفت:

جزئیات صدور یک فاکتور از جمله لحاظ تخفیف در کل فاکتور یا برای هر یک از اقلام فاکتور، درج توضیحات ذیل فاکتور، صدور فاکتور با فرمت رسمی دارایی در این بخش از نرم افزار کلاد در اختیار شما قرار می گیرد.

9- امکان ارسال ایمیل از طریق نسخه کلاد در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. نکته مهم این است که این ارسال ها به صورت اتوماتیک در پرونده هر مشتری که برای او ارسال ایمیل انجام شده باشد ثبت خواهد شد.

10- ارسال پیامک از طریق نسخه کلاد CRM امکان دیگری است که در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این بخش مهم کلیه سوابق ارسال در پرونده مشتریان ثبت خواهد شد. گزارش های کاربردی در نرم افزار کلاد می تواند به مدیران سازمان ها کمک کند تا کسب و کار خود را سامان دهند.

11- در نرم افزار کلاد طلوع با استفاده از داشبورد مدیریتی مدیران می تواند با صرف وقت کمتری، به اطلاعات و گزارش های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

12- درج و نمایش گزارش های گرافیکی می تواند دید بهتری برای مشتریان ایجاد نماید.

13- کنترل دسترسی کاربران در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان کلاد می تواند افراد مختلفی از سازمان را با جایگاه سازمانی مختلف با کنترل و محدود کردن سطح دسترسی به این سامانه متصل نماید.

با تعریف الگوهای دسترسی در نرم افزار کلاد می توانید لایه های مختلف سازمان را با نرم افزار CRM کلاد مرتبط نمایید.

سخن آخر

نرم افزار CRM کلاد با کمترین هزینه، به جای نصب نرم افزار در سرورهای میزبان راه اندازی می شود و امکان مدیریت مشتریان و دسترسی از راه دور را برای کاربران فراهم می کند.

http://www.toluecrm.com/art_show?art_id=1249

درخواست مشاوره رایگان برای CRM
اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید

You may also like...