امکانات نرم افزار CRM | کارت‌های تخفیف، عضویت، خرید

کارت‌های تخفیف، عضویت، خرید

کارت‌های عضویت فرصت طلایی برای ارتقای نام برند، حفظ مشتری و وفادارسازی مشتری است. هدف از بکارگیری ماژول کارت‌های عضویت ایجاد یک ساختار مناسب است تا بتوانید برنامه عضویت را برای مشتریان خود پیاده‌سازی و مدیریت کنید. کارت‌های تخفیف این قابلیت را دارد تا فروشنده، بهترین پیشنهادات را به مشتریان ارزشمند خود ارائه دهد.

شما می توانید کارت‌های عضویت را چاپ کرده و در اختیار مشتریان قرار دهید. یک کد منحصر به فرد با هر کارت مرتبط است. کد می‌تواند به صورت دستی وارد شده و یا توسط بارکدخوان اسکن شود. تخفیف به طور خودکار در حساب مشتری اعمال می‌شود.

از طریق نرم افزار CRM طلوع می‌توان از کارت‌های تخفیف، کارت‌های عضویت و یا کارت‌های خرید صادر شده برای مشتریان استفاده کرد؛ به این صورت که به محض کشیدن کارت در بارکدخوان، با توجه به کد مشتری، کلیه اطلاعات، سوابق ارتباطی و میزان تخفیف‌های قابل ارائه به مشتری روی صفحه مانیتور ظاهر می‌شود و با توجه به آن، نوع مراودات با مشتری مشخص می‌گردد.

 

تخصیص کارت عضویت و یا کارت تخفیف به هر مشتری در نرم افزار CRM
چاپ کارت اشتراک و کارت تخفیف به نام مشتری
اتصال به سیستم امتیاز و حجم خرید مشتری
اتصال کارت عضویت به نرم افزار باشگاه مشتریان

درخواست مشاوره رایگان برای CRM
اگر تمایل دارید تا همکاران ما در خصوص نرم افزار CRM اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهند می توانید درخواست مشاوره تلفنی بفرستید

You may also like...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *